Güncel
Güncel
Yeni Ürün : Makita B-64565-25 Paslanmaz Kesme Taşı
Knipex Eğitim Programı Yoğun Katılımla Gerçekleşti
Reis Akademi Eğitim Programları kapsamında, 9 Kasım tarihinde İstanbul ve çevre illerden katılan bayilerimiz için düzenlenen Knipex Eğtim Programı, Knipex İhracat Müdürü Aldo Bongers’in ve bayilerimizin yoğunkatılımıyla Reis Makina Eğitim Salonu’nda gerçekleşti
Knipex Eğitim Programı Yoğun Katılımla Gerçekleşti

 

Reis Akademi Eğitim Programları kapsamında, 9 Kasım tarihinde İstanbul ve çevre illerden katılan bayilerimiz için düzenlenen Knipex Eğtim Programı, Knipex İhracat Müdürü Aldo Bongers’in ve bayilerimizin yoğunkatılımıyla Reis Makina Eğitim Salonu’nda gerçekleşti.

 

Reis Makina ve Knipex Firması’nın tanıtım videolarının gösterimi yapılarak başlanan Programa,  Knipex El Aletleri Marka yöneticisi Serdinç Ergen’in hazırlamış olduğu ürünlere ait eğitim dokümanları dağıtılarak programın içeriği ile ilgili bilgiler verilerek başlandı. 

 

Knipex ürünlerinin uygulamalı eğitimlerinin de verildiği programda, son kullanıcılardan gelen taleplere göre doğru ürünlerin önerilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar üzerinde durulmuştur.

 

Eğitime iştirak eden bayilerimize “Katılım Belgeleri” verilmesinin ardından çekilen hatıra fotoğrafı sonrası misafirler hediyeleriyle uğurlandılar.