Güncel
Güncel
Makita Ziyareti
Makita’nın Orta doğu bölge sorumlusu Mr. Oritaka’nın katılımıyla, 2019 yılının değerlendirmesi ve 2020 yılının planlaması Reis Makina genel merkezinde yapıldı.
WELDER Marka Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri
MAXIARC 250 LT- 3 İnvertör arc aynı zamanda Lift-Tig kaynak makinesi en yeni Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) teknolojisine ve IGBT güç modülüne sahiptir. Böylece bu makine taşınabilirlik, kompaktlık, hafiflik ve düşük elektrik tüketimi özellikleriyle dikkat çekiyor.
Makita Ziyareti

Makita’nın Orta doğu bölge sorumlusu Mr. Oritaka’nın katılımıyla, 2019 yılının değerlendirmesi ve 2020 yılının planlaması Reis Makina genel merkezinde yapıldı. Yönetim kurulu başkanı Sn. Dursun Topçu, Genel Müdür Sn. Selim Temurci, Genel Müdür Yardımcısı Sn. Başar Demircan, İthalat sorumlusu Sn. Onur Yurteri ve Marka yöneticisi Sn. Murat Erdem’in de katıldığı oldukça verimli geçen toplantıdan sonra İstanbul Anadolu yakası Reis Shop’larından Temeller Makina, Özşirinler Makina ve Mega El Aletleri firmaları ile Bauhaus Kozyatağı şubesi, İstanbul Karaköy Bölgesinden Atersan Makina ve Doğuş Makina ile Reis Servis Ermak Makina firmaları ziyaret edildi. Oldukça samimi geçen ziyaretlerde Reis Shop bayileri sektör ile alakalı sahadan bilgileri Mr. Oritaka’ya aktarırken teknik taleplerini de iletme fırsatı buldular.