Güncel
Güncel
Makita Ziyareti
Makita’nın Orta doğu bölge sorumlusu Mr. Oritaka’nın katılımıyla, 2019 yılının değerlendirmesi ve 2020 yılının planlaması Reis Makina genel merkezinde yapıldı.
WELDER Marka Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri
MAXIARC 250 LT- 3 İnvertör arc aynı zamanda Lift-Tig kaynak makinesi en yeni Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) teknolojisine ve IGBT güç modülüne sahiptir. Böylece bu makine taşınabilirlik, kompaktlık, hafiflik ve düşük elektrik tüketimi özellikleriyle dikkat çekiyor.
Reis Servis Dönüşümünü Tamamlayan 2V MEKATRONİK / Sakarya ile Yapılan Röportaj

-  Bulunduğunuz sektörde kaç yıldır hizmet vermektesiniz? 

Bulunduğumuz sektörde 8 yıldır hizmet vermekteyiz

 

- Sektöre nasıl giriş yaptınız?

* 2011 yılında Vedat BOBİNAJ ismi ile özel servis olarak açıldık. Üç ay sonra firmamızın ismini 2V MEKATRONİK olarak değiştirdik. Bugün itibarı ile 25 farklı markanın profesyonel yetkili servis hizmetini ve aksesuar satışını sağlamaktayız.

 

- Doğum tarihiniz nedir? Asıl memleketiniz neresidir?

* 16.01.1989   SAKARYA

 

- Hangi takımı tutuyorsunuz?

* SAKARYA SPOR A.Ş

 

- Reis Makina ile kurumsal işbirliğiniz kaç yıldır devam etmektedir?

* 3 yıl.

 

- Reis Makina ile çalışmanızı sağlayan en önemli etken nedir?

Sektörde verdiği güven ve servis- müşteri- bayi koordinasyonunu en iyi sağlayan firma olması

 

- Firmamızda kaç personel görev yapıyor?

* 2 personel

- Kurumsallık sizler için ne ifade ediyor?

*Kurumsallık firmamız için daha ileri hizmet vermek anlamına geliyor. Müşterilerimize en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli hizmeti vermek anlamına gelmektedir. Sektör de yarış içerisindeyiz. Firmalar sürekli kendilerini yenilemekte. Biz de bu bağlamda dünya ile yarışabilecek seviyeye ulaşmalıyız. Dünyanın her neresin de nasıl servis hizmeti veriliyor ise biz bu hizmeti yakalamalıyız. Bu bağlamda kurumsal bir firma olmak için ciddi yatırımlar yaptık ve yapmaktayız.

 

- Reis Makina’nın kurumsal çalışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

*Reis Makine kurumsallık konusunda firmamız için örnek temsil ediyor. Yapılan yatırımlar meyvesini vermekte ve müşterilerimiz ile olan güveni pekiştirmekte. Reis Makinanın kurumsallık konusundaki başarısını takdire şayan bulmaktayım. Eski servis olduğumuzdan bu farkı en çok hissedenlerdeniz.

 

-Makina kullanıcılarına tavsiye etmek istediğiniz şeyler var mı?

Müşterilerimize, kullanım alanlarına ve yapılacak işe uygun makine ve ekipman almaları, aldıkları makinelerin periyodik bakımlarını ihmal etmemelerini öneririm.

 

-Sizin hedefleriniz nelerdir müşterilerinize yönelik?

Belirttiğimiz gibi sürekli değişen, gelişen bir piyasada müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet verip yardımcı olmaktır.