Güncel
Güncel
Yeni Ürün : Makita B-64565-25 Paslanmaz Kesme Taşı
Knipex Eğitim Programı Yoğun Katılımla Gerçekleşti
Reis Akademi Eğitim Programları kapsamında, 9 Kasım tarihinde İstanbul ve çevre illerden katılan bayilerimiz için düzenlenen Knipex Eğtim Programı, Knipex İhracat Müdürü Aldo Bongers’in ve bayilerimizin yoğunkatılımıyla Reis Makina Eğitim Salonu’nda gerçekleşti
WELDER Marka Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri

MAXIARC 250 LT- 3 İnvertör arc aynı zamanda Lift-Tig kaynak makinesi en yeni Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) teknolojisine ve IGBT güç modülüne sahiptir. Böylece bu makine taşınabilirlik, kompaktlık, hafiflik ve düşük elektrik tüketimi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Mükemmel performansa sahiptir. Sabit akım çıkışı kaynak arkını daha kararlı hale getirir, hızlı ve dinamik tepki ark uzunluğundaki değişikliklerin akıma etkisini azaltır, akım hassas ve kademesiz şekilde ayarlanabilir.

Sıcak Başlangıç (Hot Start), Ark Kuvveti (Arc Force) ve Anti-Stick özellikleriyle kullanıcıya büyük bir rahatlık sağlamaktadır, aynı zamanda kaynak kalitesini de iyileştirmektedir.

MAXIARC 250 LT- 3 Kaynak makinesi düşük gerilim, aşırı akım ve aşırı ısınmaya yönelik koruma işlevlerine de sahiptir. Bu sayede çok daha güvenilir ve uzun ömürlü bir kullanım elde etmektedir.

LIFT TIG modu sayesinde, TIG uygulamalarını da gerçekleştirmektedir.

Jeneratör uyumluluğu sayesinde şantiyelerde ve elektrik olmayan ortamlarda da kaynakçı dostu olan makine, ağır çalışma koşullarında oldukça dayanıklıdır.

MAXIARC 250 LT- 3 serisi kaynak makineleri Petrol, kimya, mekanik, gemi inşaatı, mimari, kazan, basınçlı kaplar, askeri endüstri, bakım vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu makine 40℃sıcaklıkta dahi yüksek bir devrede kalma oranına sahiptir ve bu sayede kesintisiz çalışmayı mümkün kılar. Makine, yüksek sıcaklıklarda uzun süreli çalışma imkânı tanıyan ve aşındırıcı ortamlara dayanıklılık gösteren, dengeli bir gövdeye sahiptir.

Koruma sınıfı olarak IP 23 olup, EN 60974-1 Avrupa güvenlik standartlarına ve CE sahiptir.