Güncel
Güncel
Reis Akademi Tanıtım Ekibi Temmuz Ayı Ziyaretleri
Reis Akademi bünyesinde yer alan REİS AKADEMİ EĞİTİM VE TANITIM EKİBİ, bayilerine yönelik eğitim ve tanıtım çalışmalarına devam ediyor.
Makita DWT310 Akülü Somun Sıkma Kesme

Yeni Nesil Makita Darbeli Vidalama Makinası DTD171

Teknolojik gelişmeler ışığında gelişmiş AR-GE departmanıyla inovasyona önem veren MAKİTA, kullanım koşullarına ve iş şartlarına göre en ergonomik şekilde tasarladığı yeni nesil Darbeli Vidalama Makinası DTD171 serisi ile kullanıcıların iş ortağı olmaya devam etmektedir.

Profesyonel gereksinimleri amatör kullanıcılar için sağlayan yeni DTD171, 4 farklı yardım modu ile iş modellerine ve şartlarına göre otomatik olarak darbe gücünü ve devir hızını geliştirilmiş elektronik çip sayesinde ayarlar. Ahşap, Cıvata, İnce metal ve Kalın metal uygulama seçimlerine olanak sağlarken hem kullandığınız vidayı hem de iş parçasını optimum düzeyde koruyarak mükemmel uygulama sonuçları almanızı sağlar.

Hafıza modu ile çalıştığınız iş parçasının yapısını hafızaya alarak en optimum şartları kendiliğinden sağlar ve kullanıcıya ekstra ayar yapmasına ihtiyaç bırakmaz. 180N.m’lik tork gücü ile sınıfının en yüksek güçlü motoruna sahip olan DTD171 ergonomik ve küçük boyutlarıyla dar ve zorlu yerlerde de çalışmaya imkân sağlar. Işık olmayan, loş ortamlarda çift LED aydınlatmasıyla vidalama yapacağınız alanı gölge bırakmadan net bir şekilde görmenize imkân verirken üstün teknolojisiyle en zor işleri kolaya çevirir.